Nutristar Food Supplementsdoplněk stravy

Nutristar Food Supplements doplněk stravy
Nutristar Food Supplements doplněk stravy
100 Ks

Kód: NUT0043 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Nutristar Food Supplements
Vlastnosti

Popis:
Doplněk stravy Nutristar Food Supplements je komplex vitaminů B ve formě tabletek. Vitaminy B jsou látky nezbytné pro správné fungování lidského organismu. Jsou nutné pro udržení mnoha tělesných funkcí a pomáhají posilovat a udržovat optimální imunitní reakce organismu. Často se stává, že strava nezajišťuje dostatečný příjem vitaminu B, proto je vhodné v tomto případě volit doplněk stravy, který doplní vitaminy a zajistí jejich optimální hladinu v organismu. Doplněk pestré stravy Food Supplements je komplex vitaminů, které mají pro člověka velký význam. Tyto vitaminy pomáhají zajišťovat látkovou výměnu ve svalech a nervové tkáni, významně také ovlivňují krvetvorbu v lidském organismu. Vitaminy B ovlivňují metabolismus cukrů a zasahují i do buněčného dýchání. Ovlivňují metabolismus aminokyselin a jsou klíčové pro tvorbu červených krvinek. Nedostatek vitaminů B může vést ke zvýšené únavě, ke křečím svalstva nebo zánětu nervů. Mohou se tvořit bolavé ústní koutky nebo poruchy ústní sliznice. Nízký příjem vitaminů B může vést k různým degeneracím, pálení chodidel nebo chudokrevnosti. Při nedostatku vitaminu B se mohou pomalu hojit nejrůznější záněty a může být zhoršená regenerace sliznic. Nenechte své tělo strádat a dopřejte organismu dostatek vitaminů B v podobě doplňku stravy Food Supplements!

Účinky:

  • pomáhá posilovat a udržovat optimální imunitní reakce organismu
  • zajišťuje optimální hladinu vitaminu B v organismu
  • pomáhá zajišťovat látkovou výměnu ve svalech a nervové tkáni
  • významně ovlivňuje krvetvorbu v organismu
  • ovlivňuje metabolismus cukrů a aminokyselin
  • zasahuje do buněčného dýchání

Složení:

  • směs látek řazených do skupiny vitaminů B-komplexu – pomáhají posilovat imunitu a zajišťují tvorbu červených krvinek
  • vitamin C – celkově posiluje organismus a brání ho proti vnějším škodlivým vlivům
  • biologicky aktivní látky sojového lecithinu – jsou nezbytné pro činnost nervů a mozku
  • sušený filtrát z červeného vína - obsahuje vinné polyfenoly a 1-3 a 1-6 beta-glukany

Dávkování:
Přípravek se používá obvykle po jídle nebo kdykoliv během dne, večer nejlépe krátce před spaním. Tablety se zapíjejí dostatečným množstvím tekutiny. Doporučená denní dávka činí až 4 tablety, nejlépe rovnoměrně rozložené během dne. Přípravek je nevhodný pro osoby s fenylketonurií – obsahuje fenylalanin a pro osoby s nesnášenlivostí na některou z obsažených složek. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Výrobek je doplňkem stravy a není určen jako náhrada pestré stravy. Skladování v chladnu a temnu prodlužuje trvanlivost výrobku.

Vlastnosti

Druh balení
Tablety
Dle účelu
Zdravá pokožka, Paměť a duševní zdraví, energie a vitalita, Podpora imunity

O značce Nutristar

p>Česká společnost Nutristar byla založena v červnu 2012 v Praze. Věnuje se výrobě a prodeji prostředků podporujících hubnutí, proteinových i energetických nápojů a dalších potravinových doplňků prvotřídní jakosti. Nutristar se zaměřuje na následující tři oblasti: sport, wellness a zdraví. Z její bohaté nabídky si vybere opravdu každý – profesionálními bodybuildery počínaje, aktivními důchodci konče. Samostatnou zmínku si zaslouží řada určená pro diabetiky.
Nutristar si zakládá na tom, že na vývoji svých produktů spolupracuje s řadou českých i zahraničních expertů. Ve složení suplementů Nutristar naleznete jen ty nejvybranější ingredience. Pokud máte zdravotní problémy (s imunitou, zažíváním, prostatou…), nebo chcete nabrat svalovou hmotu či zlepšit svůj životní styl, rozhodně tuto značku vyzkoušejte – nebudete zklamáni. Nutristar má zaveden systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Zákazník si tak může být jist, že za své peníze dostane zboží té nejvyšší kvality. Bez zajímavosti není ani skutečnost, že Nutristar podporuje vybrané kulturisty, vzpěrače apod. Značka Nutristar jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být silní, zdraví a krásní, rádi a často se hýbou a chtějí svému tělu dopřát to nejlepší.

Recenze Nutristar Food Supplements