Lierac Sunific Capsulesnáhrada pro intenzivní opálení

Lierac Sunific Capsules náhrada pro intenzivní opálení
Lierac Sunific Capsules náhrada pro intenzivní opálení
30 cap

Kód: LIE1239 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Lierac Sunific Capsules
Vlastnosti

Popis:
Dopřejte si rychlejší a extra intenzivní opálení! Lierac Sunific Capsules obsahují jediněčnou kombinaci přírodních výtažků, olejů a vitaminů pro pokožku vystavenou slunci. Připravte svoji pokožku na opalování a zároveň ji ochraňte před vznikem známek předčasného stárnutí. Dopřejte si profesionální péči s Lierac Sunific Capsules Solaires!

Účinky:

  • dodává cenné vitaminy
  • obsahuje vzácné oleje a přírodní výtažky
  • olivový a brutnákový olej pomáhají vyživovat pokožku
  • dodává extra dávku karotenoidů
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (vitamin E, selen)
  • ideální k přípravě pokožky před sluněním

Složení:

  • Gélatine de Poisson, Macerat Huileux de Racine de Carotte (Dacus Carota L.), Dans l'Huile de Tournesol, Huile d'Olive (Olea Europaea L.) Raffinee. Affermissant : Glycerol (E422), Levure Seleniee, Huile de Graines de Bourrache (Borago Officinalis L), Mélange de Carotenoides dans l'Huile d'Olive, Oleoresine de Tomate contenant du Lycopene, Epaississants : Mono et Diglycerides des Acides Gras (E4171), Tocopherols Riches en D-Alpha Tocopherol dans l'Huilde de Tournesol, Luteine Extraite de Petales de Rosier d'Inde (Tagetes Erecta) en Suspension dans l'Huile de Carthame, Levure, Colorants : Oxydes de Fer (E172), Dioxyde de Titane (E171), Silicate d'Ammonium Potassique (E555), Carmin (E120), Aromatisant : Ethylvanilline, Extrait Sec de Rhizome de Curcuma (Curcuma Longa L), Huile Essentielle de Cannelle de Ceylan Ecorce (Cinnamomum Zeylanicum B.)
  • alergen: rybí želatina

Nutriční hodnoty v 1 kapsli:

Karotenoidový koncentrát

130,33 mg

Mrkvový olej

90 mg

 ß-karoten z mořských řas

18,66 mg

Oleoresin z rajčat

16,67 mg

Luteinový koncentrát

5 mg

vitamin E

10 mg

Selen

50 μg

Olivový olej

50 mg

Olej z brutnáku lékařského

20 mg

Proteiny

0,11 g

Sacharidy

0,05 g

Tuky

0,21 g

Energetická hodnota

2,43 kcal / 10,07 kJ

Dávkování:
Užijte 1 kapsli denně. Začnetě nejlépe 15 dnů před opalováním, užívejte v jeho průběhu a v užívání pokračujte i po opalování.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nechrání před slunečním zářením. Neužívejte s jinými přípravky obsahujícími selen. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Výrobce:
Laboratoires LIERAC

Vlastnosti

Druh balení
kapsle
Dle účelu
Zdravá pokožka

O značce Lierac

Lierac – okouzlující průkopník v péči o obličej a tělo. Lierac Paris je francouzská kosmetická značka, uznávaná jako leader trhu v boji proti stárnutí kůže. Laboratoře Lierac, založené v roce 1975, si rychle získaly skvělé renomé pro svou vysokou odbornost v problematice stárnutí a vad kůže a pro unikátní účinnost a francouzské kouzlo svých výrobků.

Lierac je první dermokosmetickou značkou specializovanou na nápravu viditelných projevů stárnutí a estetických vad obličeje a těla. Značka spojuje to nejlepší z rostlinných aktivních ingrediencí s vysokými vědeckými standardy, a vytváří tak produkty odrážející hodnoty značky. Těmi jsou inovace, výkonnost, bezpečnost, ženskost a porozumění.

Kosmetika Lierac ztělesňuje ideál francouzské svůdnosti a provází vás každý den v úsilí vypadat a zůstat krásná.

Recenze Lierac Sunific Capsules