LAVIVANT Korean Red Ginsengnáhrada

LAVIVANT Korean Red Ginseng náhrada
LAVIVANT Korean Red Ginseng náhrada
(100% Pure Extract) 30 g

Kód: LVT1811 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Vlastnosti

Druh balení
šťáva
Dle účelu
Podpora vnitřního zdraví, Paměť a duševní zdraví, energie a vitalita, Podpora imunity

O značce LAVIVANT

p>Dodejte svému tělu novou energii a posilte svoji imunitu pomocí korejského ženšenu! Značka LAVIVANT se zabývá výrobou prvotřídních doplňků stravy s obsahem korejského ženšenu.
Ženšenový kořen je bohatý na saponiny, což jsou látky s prokazatelnými pozitivními účinky na zdraví. Množství saponinů v ženšenu se ovšem odvíjí od místa, kde se pěstuje. Příznivé podmínky jsou jen na několika místech planety a ty nejlepší jsou v Koreji.
Dlouhodobé užívání ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, imunitu, zlepšuje cirkulaci krve, udržuje hladinu cholesterolu v normě, působí proti únavě a zvyšuje odolnost vůči stresu.
Značka LAVIVANT vznikla v roce 2014. LAVIVANT je latinský výraz pro „dlouhý život“. Produkty značky LAVIVANT získaly certifikát KOREA INSAM, který vydává korejské Ministerstvo zemědělství, k odlišení produktů z pravého korejského ženšenu od ostatních ženšenových výrobků a napodobenin. Můžete si tak být jisti opravdovou kvalitou! Podpořte své zdraví pomocí korejského ženšenu díky značce LAVIVANT!

Recenze LAVIVANT Korean Red Ginseng