ISWARI Kokosový cukr sladidlo vhodné pro diabetiky s jemnou karamelovou příchutí

ISWARI Kokosový cukr sladidlo vhodné pro diabetiky s jemnou karamelovou příchutí
ISWARI Kokosový cukr sladidlo vhodné pro diabetiky s jemnou karamelovou příchutí
250 g

Kód: IWR0017 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu ISWARI Kokosový cukr

Kokosový cukr je získávaný v Indonésii ručním sběrem nektaru z kokosových palem. Následně je sušený v místních vesnicích. Takto získané krystaly mají jemnou karamelovou příchuť. Kokosový cukr je delikatesa, která zároveň prospívá našemu tělu. Díky nízkému glykemickému indexu (35) je vhodným sladidlem pro diabetiky, ale i pro osoby, které upřednostňují sladidla, která nezatěžují slinivku. Kokosový cukr není rafinovaný a je bohatý na vitamíny skupiny B . Minimálně zatěžuje životní prostředí. Proč užívat kokosový cukr? nízký glykemický index 35 (pro mírné diabetiky) vysoké množství minerálů - hořčík, draslík, zinek a železo výjimečně lahodná chuť Ideálny jako sladidlo do kávy, smoothie anebo koktejlů.

Složení:

  • 100% bio kokosový cukr (krystal)

Obsah:

  • 250 g

O značce ISWARI

p>Objevte sílu přírody a dopřejte vašemu tělu to nejlepší! Iswari Superfood je česká firma, která pod svou vlastní značkou ISWARI, společně se dvěma partnerskými firmami Iswari Portugal a Iswari Ireland, vyrábí a dodává na trh BIO superpotraviny a další vlastní produkty.
Výroba produktů ISWARI probíhá v České republice. Většina výrobků je navrhovaná podle vlastních českých receptur. Obzvláště populární jsou oblíbené snídaňové směsi, které vynikají prémiovou kvalitou jednotlivých ingrediencí a skvělou chutí!
Značka ISWARI byla založena v roce 2010 třemi mezinárodními přáteli. ISWARI znamená v sanskrtu "Svrchovaná Bohyně", která dává život a udržuje ho mimo jiné prostřednictvím potravy, která je darem Země. Dopřejte svému tělu každý den velký přísun vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších potřebných živin! Ochutnejte kvalitní BIO superpotraviny ISWARI!

Recenze ISWARI Kokosový cukr