Health Link BIOnáhrada

Health Link BIO náhrada
Health Link BIO náhrada
(Organic, Gluten-Free, Lactose-Free) 250 g

Kód: HHL0004 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Health Link BIO
Vlastnosti

Popis:
Health Link BIO kakaový prášek je bohatým zdrojem antioxidantů, železa a hořčíku. Získává se sušením, rozemletím a odtučněním plodů kakaových bobů. Ty pochází od pěstitelů z ekologicky kontrolovaného zemědělství v Peru. Kakaové boby byly v minulosti považovány za symbol plodnosti, moudrosti a síly. Řada mayských svátků a rituálů je spojována s oslavou kakaových bobů jakou "potravou bohů". Při výrobě Health Link BIO kakaového prášku jsou boby jemně mlety za nízké teploty. Zůstanou tak zachovány původní nutriční látky a vůně. Výchozí surovinou pro získání Health Link BIO kakaového prášku jsou jedny z nejcennějších kakaových bobů Arriba, které se pěstují pouze v Ekvádoru. Ty se vyznačují mimořádnými chuťovými vlastnostmi, převládá chuť tropického ovoce s květinovými tóny.

Účinky:

  • plná chuť a bohaté aroma
  • ozvláštní a skvěle dochutí
  • vhodný do kakakaových dezertů a nápojů

Složení:

  • 100 % BIO prášek z kakaových bobů

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energetická hodnota

1751 kJ / 418,2 kcal

Tuky

11 g

z toho nasycené

6,8 g

Sacharidy

52 g

z toho cukry

2,5 g

Vláknina

32,5 g

Bílkoviny

27,8 g

Sůl

0,095 g

Použití:
Kakaový prášek je výbornou ingrediencí pro výrobu veškerých čokoládových a kakaových pokrmů, nápojů a dezertů. Skvělý je jako základ čokolády.

Uchovávání:
Skladujte v suchu v uzavřeném obalu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Země původu / Výrobce:
Peru / Health Link, s.r.o.

Vlastnosti

Druh balení
prášek
Dle účelu
energie a vitalita

O značce Health Link

p>Jedinečné přírodní produkty Health Link mají příznivý vliv na lidské zdraví a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny! Společnost Health Link vznikla v roce 2000 s cílem nabídnout zákazníkům opravdu kvalitní potravinové doplňky, jako je např. Chlorella, Spirulina nebo oblíbená mladá pšenice.
Sortiment značky zahrnuje také superpotraviny, přírodní sladidla, esenciální oleje a další. Health Link nabízí i řadu potravin bez obsahu lepku, řepného cukru nebo mléčné složky.
Firma Health Link se snaží svým zákazníkům přinášet něco nového a reagovat tak na měnící se preference a nároky na trhu. Kvalita produktů je zajištěna pečlivým výběrem surovin, které pocházejí výhradně od prověřených pěstitelů z různých koutů světa, kteří dodržují zásady ekologického zemědělství.
Přírodní produkty Health Link jsou vhodné pro každého, kdo chce změnit svůj životní styl a dodat svému tělu potřebnou energii a živiny na přírodní bázi.

Recenze Health Link BIO