Caudalie Body náhrada (100% Natural Ingredients)

Caudalie Body náhrada (100% Natural Ingredients)
Caudalie Body náhrada (100% Natural Ingredients)
20x1.5 g

Kód: CAU1050 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Caudalie Body
Vlastnosti

Popis:
Caudalie odvodňující a detoxikující bylinný čaj je speciálně vhodný při hubnutí. Unikátní směs obsahuje hroznové víno, černý rybíz, borůvky, kůru ze sladkých pomerančů a skořici. Tato lahodná kombinace 100% přírodních ingrediencí vám okamžitě navodí pocit pohody. Hlavním účelem tohoto jedinečného čaje je však odplavení škodlivin a zadržované vody. Ve výrobku přirozeně nejsou obsaženy žádné parabeny, ftaláty a ingredience živočišného původu.

Účinky:

  • podporuje detoxikaci organismu
  • pomáhá bránit zadržování vody
  • vhodný při hubnutí
  • skvěle chutná

Složení:

  • výživové údaje v 1 porci:

 List červené vinné révy

150 mg*

  • ostatní ingredience: skořicová kůra*, borůvkový list*, kůra ze sladkých pomerančů*, list z černého rybízu*
  • * organicky pěstované produkty. Certifikace Ecocert FR-BIO-01

Použití:
Zalejte 1 čajový sáček vařící vodou a nechejte louhovat 5 minut. Pro větší množství nápoje zalejte 3 čajové sáčky 1,5 litrem vody. Pijte v průběhu dne.

Uchovávání:
Skladujte na chladném a suchém místě.

Země původu/ Výrobce:
Francie / Caudalie

Vlastnosti

Druh balení
čaj
Dle účelu
Hubnutí, Detoxikace

O značce Caudalie

Krása z francouzských vinic – klíčovou složku přírodní kosmetiky Caudalie tvoří olej z hroznů a vinné révy, který je díky vysokému obsahu polyfenolů silným antioxidantem.

Nápad na tuto výjimečnou a vysoce účinnou kosmetiku se zrodil v roce 1993 ve francouzském Bordeaux při sklizni vína. Manželé Mathilde a Bertrand Thomasovi se zde setkali s profesorem Josephem Vercauterenem, který s nimi sdílel své vědecké objevy o víně. O dva roky později vznikla Caudalie – kvalitní kosmetika využívající unikátní vlastnosti přírody.

Koncept značky Caudalie je založen na šetrnosti k pokožce a přírodě. Caudalie se aktivně zapojuje do ekologických projektů a její produkty neobsahují minerální oleje, ingredience živočišného původu nebo dráždivé látky látky SLS.

Pokud i vy hledáte rovnováhu mezi přirozeností, efektivitou a krásou – kosmetika Caudalie bude pro vás tou pravou volbou.

Recenze Caudalie Body