AlpaAviril Dětský zásyp s azulenem dětský zásyp

1×
Alpa Aviril Dětský zásyp s azulenem dětský zásyp
Alpa Aviril Dětský zásyp s azulenem dětský zásyp
Doprava zdarma
100 g
39

Skladem | Kód: LPA0003
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
neděle 5. 12. 2021

Zásyp s příjemnou parfemací obsahuje účinnou látku azulen, éterický olej z heřmánku, který účinně chrání dětskou pokožku, má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek, působí také protizánětlivě. Obsahuje antibakteriální složky, které mohou rovněž urychlit léčení již vzniklých kožních infekcí. Zásyp přináší úlevu vysušené, svědivé kůži, zabraňuje jejímu opruzení a zarudnutí. Nabízíme jej v praktické sypačce i jako náhradní balení v sáčku.

Obsahuje éterický olej z heřmánku (azulen). 

Výrobce/Dovozce:

  • ALPA, a.s., Hornoměstská 378/74, 594 01 Velké Meziříčí

Země původu:  

  • Česká republika 

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Typ pokožky
citlivá
Forma
Prášek
Cesta podání
K vnějšímu užití

Značka Alpa je právem označována jako tradice české kosmetiky. Stabilní a prosperující společnost je na našem trhu již desítky let a spolehlivě pečuje o pokožku celých generací českých i zahraničních rodin. V roce 1948 se výroba přestěhovala z Brna do Velkého Meziříčí, v roce 1994 proběhla privatizace a dnes je společnost Alpa moderním a perspektivním podnikem. Více než 100 let trvající spokojenost zákazníků je nejcennějším oceněním, které je úzce spjaté se značkou Alpa.
Značka Alpa nabízí řadu dětské kosmetiky, masážní přípravky a další přípravky na podobné bázi, které pečují o pokožku celého těla. Alpa využívá inovativní technologie i tradiční výrobu, vlastní několik certifikátů a osvědčení. Její výroba je podpořena odbornými studiemi a vlastní i ocenění z kosmetického veletrhu BEAUTY EXPO 2006. Stoletá tradice spolu s moderními technologiemi zaručuje spokojenost nových i letitých zákazníků. Vsaďte na kvalitu a zvolte kosmetické přípravky od českých odborníků!