Zdraví a léky

Nejprodávanější

Online lékárna Notino

Na vašem zdraví nám záleží. Nakupujte doplňky stravy, zdravotnické pomůcky i léky online a my vám je doručíme až k vám domů.

Volně prodejné léky

Ulevte si od bolesti, nepříjemných příznaků nachlazení nebo vyrážek. V kategorii léky najdete léčiva na všechny běžné zdravotní problémy. S chřipkou si poradí léky na kašel, snížení horečky či léky na bolest v krku. Proti stresu a poruchám spánku nabízíme léky na spaní a uklidnění. Při problémech s klouby sáhněte po kloubní výživě a při podráždění očí pomohou zklidňující oční kapky. U nás najdete volně dostupné léky na zánět močových cest, ale i léky na alergii nebo homeopatika.

Doplňky stravy

Myslete na prevenci a předejděte zdravotním obtížím zavčasu. Výživové doplňky s vitamíny a minerály vám pomohou doplnit potřebné látky v době zvýšených nároků. Probiotika a prebiotika podpoří dobré trávení a pro lepší obranyschopnost organismu vám nabízíme doplňky stravy na imunitu nebo bylinné čaje.

Zdravotnické potřeby

Neztrácejte čas cestou do lékárny a objednejte si náplasti, ovulační nebo těhotenský test online. Naše internetová lékárna je tu pro vás.

celý text skrýt text