Yves Saint Laurent Y voda po holení pro muže

Yves Saint Laurent Y voda po holení pro muže
Yves Saint Laurent Y voda po holení pro muže
Doprava zdarma
100 ml
1 395

Kód: YSL4960 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 4. 2021

Popis Yves Saint Laurent Y
Složení

Nebojte se jít tam, kam vás vede vaše touha. Voda po holení pro muže Yves Saint Laurent Y vám vždy dodá odvahu, sebejistotu a energii pro dosahování vašich cílů. V elegantním flakonu z matného skla se skrývá jiskřivé aroma plné mužnosti i vášně.

  • skvěle doplní vůně ze stejné řady
  • osvěžuje a energizuje pokožku
  • zklidňuje podráždění po holení
  • pro dynamické, sportovně založené muže
  • s ikonickým maskulinním aroma

Složení

Konzistence
mléko, voda

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Y