Yves Saint Laurent Y Livetoaletní voda pro muže

31×
Yves Saint Laurent Y Live toaletní voda pro muže
Yves Saint Laurent Y Live toaletní voda pro muže
Doprava zdarma
100 ml
1 745

Kód: YSL07057 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Yves Saint Laurent Y Live
Složení

Ne, vy nestojíte o žádné únikové plány ani pojistky, pokud jde o silné momenty vašeho života. Toaletní voda pro muže Yves Saint Laurent Y Live Intense podpoří vaši touhu zažívat všechny vzrušující okamžiky takové, jaké jsou – v přímém přenosu a s plnou dávkou adrenalinu v těle.

  • intenzivnější varianta k první vůni linie Y
  • ideální pro muže, kteří se nebojí riskovat
  • představena v roce 2019

Složení vůně
Vonná kompozice se probouzí zářivými a vzrušujícími tóny bergamotu a citronu. Omamné geránium se poté propojí s pomerančovým květem, aby vytvořily harmonickou dvojici, která vyplní srdce této živé vůně. V základu toaletní vody se projeví hřejivá fazole tonka a kakao.

Příběh vůně
Svěží a smyslná vůně Yves Saint Laurent Y Live Intense je ztělesněním posledních několika sekund v zákulisí těsně před výstupem. Její tváří zůstává Adam Levine. Ten, se svým přirozeným projevem na pódiu, lépe než kdokoli jiný vyjadřuje hodnoty této vůně, které by se daly popsat slovy: „žít pro chvíle vzrušení“.

Flakon si zachovává tvar svých předchůdců. Odlišuje se však barvou, která přechází z půlnoční modré v horní části do čistě průhledné u dna, kde tmavý odstín symbolizuje temnotu zákulisí a světlá část záři reflektorů.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, cedrát
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pomerančový květ, geránium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, kakao
Druh vůně
citrusová, aromatická

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Y Live31