Yves Saint Laurent Y Livetoaletní voda pro muže

16×
Yves Saint Laurent Y Live toaletní voda pro muže
Yves Saint Laurent Y Live toaletní voda pro muže
Doprava zdarma
Nové
100 ml
2 152

Kód: YSL07057 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
čtvrtek 9. 4. 2020

Popis parfému Yves Saint Laurent Y Live
Složení

Ne, vy nestojíte o žádné únikové plány ani pojistky, pokud jde o silné momenty vašeho života. Toaletní voda pro muže Yves Saint Laurent Y Live Intense podpoří vaši touhu zažívat všechny vzrušující okamžiky takové, jaké jsou – v přímém přenosu a s plnou dávkou adrenalinu v těle.

  • intenzivnější varianta k první vůni linie Y
  • ideální pro muže, kteří se nebojí riskovat
  • představena v roce 2019

Složení vůně
Vonná kompozice se probouzí zářivými a vzrušujícími tóny bergamotu a citronu. Omamné geránium se poté propojí s pomerančovým květem, aby vytvořily harmonickou dvojici, která vyplní srdce této živé vůně. V základu toaletní vody se projeví hřejivá fazole tonka a kakao.

Příběh vůně
Svěží a smyslná vůně Yves Saint Laurent Y Live Intense je ztělesněním posledních několika sekund v zákulisí těsně před výstupem. Její tváří zůstává Adam Levine. Ten, se svým přirozeným projevem na pódiu, lépe než kdokoli jiný vyjadřuje hodnoty této vůně, které by se daly popsat slovy: „žít pro chvíle vzrušení“.

Flakon si zachovává tvar svých předchůdců. Odlišuje se však barvou, která přechází z půlnoční modré v horní části do čistě průhledné u dna, kde tmavý odstín symbolizuje temnotu zákulisí a světlá část záři reflektorů.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, cedrát
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pomerančový květ, geránium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, kakao
Druh vůně
citrusová, aromatická

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Y Live