Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils kosmetická sada pro ženy

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils kosmetická sada pro ženy
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils kosmetická sada pro ženy

Kód: YSL09189 | Toto zboží není momentálně k dispozici

řasenka Volume Effet Faux Cils 01 Noir řasenka pro objem 7,5 ml + rtěnka Mini Rouge Pur Couture - 01 hydratační rtěnka 1,5 g

Popis Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils
Vlastnosti

Sada obsahuje:

  • řasenka Volume Effet Faux Cils 01 Noir řasenka pro objem 7,5 ml
  • rtěnka Mini Rouge Pur Couture - 01 hydratační rtěnka 1,5 g

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující
Typ sady
dárková sada

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils