Yves Saint LaurentMascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll objemová řasenka s efektem umělých řas

2×
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll objemová řasenka s efektem umělých řas
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll objemová řasenka s efektem umělých řas
odstín 1 Noir Fétiche / Fetish Black 5 ml

Kód: YSL2186 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll
Vlastnosti

Popis:
Vaše oči přitáhnou veškerou pozornost. Váš pohled odráží nevinnou smyslnost mrkací panenky s řasenkou Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Baby Doll. Jedním tahem budou vaše oči zvýrazněné. Objemová a pečující řasenka Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Baby Doll kombinuje patentovanou formuli s unikátním štětečkem. Tenký design kartáčku dosáhne i na nejmenší řasy. Výsledkem jsou perfektně definované řasy obalené excelentní barvou. Oftalmologicky testováno. Vhodné i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

Účinky:

  • poskytuje efekt umělých řas
  • dodává neodolatelný objem
  • natáčí řasy
  • pečuje o řasy
  • 24 hodinová výdrž bez drolení

Jak aplikovat:
Pročešte řasy jednou vrstvou. Podle požadované intenzity aplikaci opakujte.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll2