Popis produktu Yves Saint Laurent Vernis À Lèvres Water Stain
Vlastnosti

Ponořte se do světa ohromujících barev s dechberoucím leskem. Dlouhotrvající tekutá rtěnka Yves Saint Laurent Vernis À Lèvres Water Stain má ultra lehkou texturu, kterou na rtech téměř neucítíte, ale sytost odstínu i šťavnatý mokrý vzhled vás ohromí. Rtěnku navíc můžete vrstvit, a docílit tak plného krytí.

Vlastnosti:

  • vyhlazuje rty a vytváří na nich svěží, mokrý efekt
  • živé, intezivní pigmenty zaručující výrazné líčení
  • umožňuje vrstvení pro vyšší sytost barvy a plné krytí
  • technologie Shiny Thin Film zajišťuje lehkou, nelepivou texturu
  • aplikátor s tenkým hrotem pro snadnou a přesnou aplikaci

Jak aplikovat:
Pomocí aplikátoru naneste rtěnku jemnými tahy ve směru od středu rtů ke koutkům. Před nanesením další vrstvy vyčkejte 20 vteřin.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Konzistence
fluid
Efekt
lesklý, hydratační, dlouhotrvající

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Vernis À Lèvres Water Stain