Yves Saint Laurent Tatouage Coutureultra matující tekutá rtěnka

28×
Yves Saint Laurent Tatouage Couture ultra matující tekutá rtěnka
Yves Saint Laurent Tatouage Couture ultra matující tekutá rtěnka

Popis produktu Yves Saint Laurent Tatouage Couture
Vlastnosti

Tak lehká, že ji na rtech neucítíte a tak výrazná, že ji nikdo nepřehlédne. To je ultra matující tekutá rtěnka Yves Saint Laurent Tatouage Couture, která vašim rtům dodá intenzivní odstín a zahalí je do sametově matného závoje. Stačí tenká vrstva a vaše rty budou neodolatelné. Od rána až do noci.

Vlastnosti:

  • dodává rtům maximálně intenzivní barvu s matným efektem
  • patentovaný aplikátor umožňuje perfektně vykreslit tvar rtů
  • pro maximální efekt stačí nanést tenkou vrstvu
  • hebká textura rtěnky lehce klouže po rtech
  • vyniká dlouhotrvající výdrží
  • poskytuje pocit nahých rtů
  • rychle schne a nestírá se

Jak aplikovat:
Nejprve obtáhněte tvar rtů pomocí špičky aplikátoru, jako byste kreslila tužkou. Poté aplikátor otočte na bok a vyplňte rty intenzivní barvou.

Vlastnosti

Odstín
oranžový
Konzistence
fluid
Efekt
matný

Napsali jsme o Yves Saint Laurent Tatouage Couture
Články

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Tatouage Couture28