Skip to main content

Yves Saint LaurentRouge Pur Couture The Slim Sheer Matte matná rtěnka

22×
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte matná rtěnka
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte matná rtěnka
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
933

Ušetříte 34%
odstín 108 Rouge Dévêtu 2 g
611

Skladem | Kód: YSL08698
1
Zásilkovna
pondělí 31. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra neděle 30. 1. 2022

Posuňte hranice svých možností při líčení rtů. V jedné vrstvě zahalí matná rtěnka Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte vaše rty jemným barevným závojem. Až přijde pravý čas, přidejte další vrstvu. O intenzitě svých rtů rozhodujte pouze vy sama.

Vlastnosti:

  • rtěnka s možností krytí od lehkého po střední
  • zanechává na rtech matný finiš
  • mimořádně lehké složení pro celodenní komfortní pocit
  • speciální technologie rozostří povrch rtů a opticky je vyhladí
  • precizní aplikace díky unikátnímu čtvercovému tvaru
  • zanechává rty měkké a hladké
  • elegantní černo-stříbrný design

Jak aplikovat:
Vysuňte hrot rtěnky nanejvýš o 4 mm. Začněte s aplikací u srdíčka horního rtu a pokračujte ke koutkům. Pomocí hrany rtěnky můžete vytvořit konturu spodního rtu, který poté celý vyplňte barvou. Přidejte další vrstvu podle toho, jaké intenzity chcete docílit.

Vlastnosti

Odstín
červený
Konzistence
stick
Efekt
matný, dlouhotrvající

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.