Yves Saint Laurent Opium Pour Hommeparfémovaná voda pro muže

2×
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme parfémovaná voda pro muže
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme parfémovaná voda pro muže
50 ml

Kód: YSL4523 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Yves Saint Laurent Opium Pour Homme
Složení

Tajuplná a mysteriózní podoba vaší mužnosti se zformovala v intenzivní smyslovou záležitost. Ukrývá ji v sobě parfémovaná voda pro muže Yves Saint Laurent Opium Pour Homme. Provokativní a hluboká do té míry, že se jí podařilo otevřít nový vztah mezi muži a jejich vůní. Opium Pour Homme zdolává své limity a pomůže k tomu i vám. Stane se pro vás nekonečnou inspirací

  • orientálně-kořenitá vůně pro muže se špetkou záhady v sobě
  • ideální vůně na večerní příležitosti
  • vůni vytvořil parfémář Jacques Cavallier

Složení vůně
Ve vonné kompozici se jako první rozvíjí kořenitá sladkost badyánu v doprovodu černého rybízu. Srdcem vůně poté prostupují pikantní akordy galandy se špetnou bečuánského pepře, díky kterému si vůně získává mimořádnou kvalitu. Poté se o potěšení vašich smyslů postará směs tónů hřejivé vanilky a cedru, které spolu s absinthem a tolu balzámem vytváří základ této hluboké a intenzivní vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý rybíz, badyán
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
sečuánský pepř, galanga
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, absinth, vanilka, tolu balzám
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Opium Pour Homme