Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément parfémovaná voda pro ženy

17×
Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément parfémovaná voda pro ženy
Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
90 ml
2 444

Kód: YSL09254 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément
Složení

Zachyťte volání plné vášně a citu! Přímo vyznání lásky vás nechá vyslyšet i pocítit parfémovaná voda pro ženy Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément. Nechte své smysly prožít smyslnou jízdu na vlně bláznivé lásky. Dělí vás od ní jediné přivonění.

  • květinová chypre vůně pro vášnivé smyslné ženy
  • vůně přenese svou nositelku do města lásky – Paříže
  • ikonický broušený flakon s organzovou mašlí typu lavallière

Složení vůně
Delikátní úvod zajistí šťavnatý černý rybíz s malinami v doprovodu lahodné hrušky. Pocítíte také esenci pomeranče a lehkou svěží nasládlost bergamotu. Krátce na to rozpoznáte vůni růže, ryze ženské pivoňkové tóny, ale také jemný dotek frézie a datury. O příjemné a dlouhé doznívání se postará sladce dřevitý základ vůně tvořený kombinací pačuli, benzoinu a kašmeranu s pudrovými tóny bílého pižma.

Příběh vůně
Vůně Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément vás nechá zažít velkolepé pocity, které se dají přirovnat snad jen k zážitku při blízkém setkání s elegantní a majestátní Eiffelovou věží. Právě v Paříži se odehrává příběh této intenzivní, avšak nikdy temné, ženské vůně.

Předobrazem pro její vznik bylo nebe nad Paříží, které se těsně před soumrakem zahalilo do růžové barvy a zamilovaná dvojice pod ním prožívá silnou vášeň. Žhnoucí fuchsiová barva flakonu, ikonická pro značku Yves Saint Laurent, podtrhuje charakter této okouzlující ženské vůně.

Důležitá upozornění:

Hořlavé.

Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, hruška, černý rybíz, pomeranč, malina
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
durman, frézie, bílá pivoňka, bulharská růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kašmeran, bílé pižmo, benzoin, pačuli
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément17