Yves Saint Laurent L'Hommesprchový gel pro muže

3×
Yves Saint Laurent L'Homme sprchový gel pro muže
Yves Saint Laurent L'Homme sprchový gel pro muže
200 ml

Kód: YSL0313 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Yves Saint Laurent L'Homme

Sprchový gel pro muže Yves Saint Laurent L’Homme je dokonalý doplněk toaletní vody ze stejné řady. Užijte si báječně jemné a luxusní mytí. Oslavuj nezávislost a svobodu. Zanechá vaši pokožku svěží a plnou energie. Vaše kůže bude provoněná silnou vůní jako stvořenou pro muže odvážného, smyslného a se silným charisma. Jedinečná vůně pro dokonalého gentlemana. 

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent L'Homme