Yves Saint Laurent L'Homme

sprchový gel pro muže 200 ml

Yves Saint Laurent L'Homme sprchový gel pro muže 200 ml
Yves Saint Laurent L'Homme sprchový gel pro muže 200 ml
Yves Saint Laurent L'Homme sprchový gel pro muže 200 ml
sprchový gel pro muže 200 ml
604

Kód: YSL0313 | Více než 20 ks skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 11. 2018
Yves Saint Laurent L'Homme
sprchový gel pro muže 200 ml | 604

Popis parfému Yves Saint Laurent L'Homme

Sprchový gel pro muže Yves Saint Laurent L’Homme je dokonalý doplněk toaletní vody ze stejné řady. Užijte si báječně jemné a luxusní mytí. Oslavuj nezávislost a svobodu. Zanechá vaši pokožku svěží a plnou energie. Vaše kůže bude provoněná silnou vůní jako stvořenou pro muže odvážného, smyslného a se silným charisma. Jedinečná vůně pro dokonalého gentlemana. 

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru.

Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.