Yves Saint Laurent L'Hommedeostick pro muže

3×
Yves Saint Laurent L'Homme deostick pro muže
Yves Saint Laurent L'Homme deostick pro muže
905

Ušetříte 37%
75 g
573

Kód: YSL0089 | 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 27. 1. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 26. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Yves Saint Laurent L'Homme

Deostick pro muže Yves Saint Laurent L’Homme je dokonalý doplněk toaletní vody ze stejné řady. Chraňte se před nepříjemným potem s tou pravou silou. Konečně se budete cítit svěží a vaše pokožka bude zklidněná a provoněná dřevitou, květinovou a pižmovou vůní pro muže, který se nebojí projevit své pocity a touží po harmonii a krásných okamžicích.

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent L'Homme