Yves Saint Laurent L'Homme

deostick pro muže 75 g

Yves Saint Laurent L'Homme deostick pro muže 75 g
Yves Saint Laurent L'Homme deostick pro muže 75 g
Yves Saint Laurent L'Homme deostick pro muže 75 g
905
Sleva 37%
deostick pro muže 75 g
568

Kód: YSL0089 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 16. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra pátek 16. 11. 2018
Yves Saint Laurent L'Homme
deostick pro muže 75 g | 568

Popis parfému Yves Saint Laurent L'Homme

Deostick pro muže Yves Saint Laurent L’Homme je dokonalý doplněk toaletní vody ze stejné řady. Chraňte se před nepříjemným potem s tou pravou silou. Konečně se budete cítit svěží a vaše pokožka bude zklidněná a provoněná dřevitou, květinovou a pižmovou vůní pro muže, který se nebojí projevit své pocity a touží po harmonii a krásných okamžicích.

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru.

Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.