Yves Saint Laurent Les Sahariennes

krémový pudr

Yves Saint Laurent Les Sahariennes krémový pudr
odstín 6 Sienne 9 g

Kód: YSL3331 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Yves Saint Laurent Les Sahariennes
odstín 6 Sienne 9 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Yves Saint Laurent Les Sahariennes

Krémový pudr Yves Saint Laurent Les Sahariennes zdokonalí vzhled pleti a dodá jí efekt zdravého políbení sluncem.

Vlastnosti:

  • dodává přirozenou zářivost
  • kryje nedostatky pleti
  • dodává pocit příjemné hladkosti
  • má sametově matný finiš
  • pomáhá opticky tvarovat rysy tváře

Jak aplikovat:
Nanášejte pomocí přiloženého inovativního dvoustranného aplikátoru. Použijte štětec pro lehký zdokonalující dotek nebo houbičku pro vyšší intenzitu a konturování.

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru.

Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.