Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme deodorant ve spreji pro muže

1×
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme deodorant ve spreji pro muže
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme deodorant ve spreji pro muže
150 ml

Kód: YSL0141 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
Složení

Deospray pro muže pro muže Yves Saint Laurent La Nuti de L’Homme dokonale doplňuje toaletní vodu stejné řady. Užijte si pocit plný svěžesti a čistoty s deodorantem, který vás spolehlivě ochrání před potem. Je plný elegantní a smyslné vůně, která je sexy a velmi intenzivní.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cedr, levandule, bergamot
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kumarin, vetiver
Druh balení
sprej

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme1