Yves Saint Laurent Dessin du Regard

dlouhotrvající tužka na oči

Yves Saint Laurent Dessin du Regard dlouhotrvající tužka na oči
Yves Saint Laurent Dessin du Regard dlouhotrvající tužka na oči
645

Ušetříte 18%
odstín 04 Bleu Insolent 1,25 ml
530

Kód: YSL4087 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Yves Saint Laurent Dessin du Regard
odstín 04 Bleu Insolent 1,25 ml | 530

Popis kosmetiky Yves Saint Laurent Dessin du Regard

Dlouhotrvající tužka na oči Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Eye Pencil dodává přitažlivý efekt široce otevřených očí.

Vlastnosti:

  • intenzivně zvýrazňuje oči
  • vydrží celý den bez rozmazávání

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru.

Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.