Yves Saint LaurentDessin Du Regard Crayon Yeux tužka na oči

 • Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux tužka na oči
 • Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux tužka na oči 1
 • Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux tužka na oči 2
 • Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux tužka na oči 3
 • Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux tužka na oči 4
   více

  Varianty Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux

  • Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux tužka na oči odstín 03 Oriental Blue (Long-Lasting Eye Pencil) 1,25 gtužka na oči 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   odstín 03 Oriental Blue (Long-Lasting Eye Pencil) 1,25 g
   Kód: YSL2287

  Nahoru

  Popis kosmetiky Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  barva

  černá

  voděodolné

  ne

  Popis:

  Tužka na oči Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux je novým pojetím klasického prostředku na líčení očí. Nepřehlédnutelným způsobem zvýrazňuje oči a opticky je zvětšuje. Jemná textura tužky zabraňuje dráždění očí. Skvěle na očích drží, můžete bez problému tužkou aplikovat linky jak na spodním, tak i na horním očním víčku. Podmanivý, svůdný a jiskřivý pohled vašich očí bude výsledkem použití této jedinečné tužky na oči.
  Oba konce tužky na oči Dessin Du Regard Crayon Yeux jsou funkční. Jedna strana se upravuje tradičně ořezávátkem do ostré špičky, druhá strana je opatřena krajonem s širší tuhou, která se automaticky vysunuje. Můžete tak kombinovat líčení tenkými a širšími linkami, čímž lehce dosáhnete požadovaného efektu. Ať je vaše líčení jemné nebo naopak výrazné, vždy docílíte perfektního výsledku. V případě potřeby lze líčení smýt vodou. Balení obsahuje tužku na obou stranách opatřenou víčky, ořezávátko a obalovou krabičku. Vybírat si můžete z mnoha zajímavých barevných odstínů.
  Většina žen používá při líčení tužku na oči každý den. Tužka na oči Dessin Du Regard Crayon Yeux je jedním z kvalitních prostředků tohoto druhu, s ní máte vše potřebné vždy po ruce. Přináší komfort jak při samotné aplikaci, tak při užívání výsledku aplikace. Líčení přestává být každodenní rutinou a stává se uměleckým zážitkem. Vyzkoušejte nového pomocníka, inovujte svoje líčení, buďte zajímavá!

  Účinky:

  • zvýrazňuje oči a opticky je zvětšuje
  • zabraňuje dráždění očí
  • skvěle na očích drží
  • výsledkem je podmanivý, svůdný a jiskřivý pohled očí
  • lze kombinovat líčení úzkou nebo širší linkou
  • lze smýt vodou
  • podtrhne krásu vašich očí

  Jak aplikovat:

  Jednoduchými tahy vytvářejte linky na spodní a horní oční víčka. V případě potřeby můžete opakovaně aplikovat. Pro jemné přírodní líčení vytvořte úzké linky, pro dramatické líčení volte linky výraznější.

  Nahoru

  O značce Yves Saint Laurent

  Yves Saint Laurent se na trhu objevil v roce 1961, kdy zakladatel značky Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent vytvořil svou první kolekci s názvem Yves Saint Laurent. Svůj profesní život začal v domě Dior, kde se Yves Saint Laurent ujal po tragické smrti Diora vedení podniku Christiana Diora.

  Yves Saint Laurent se tak ve svých 25 letech stal nejmladším šéfem salonu haute couture a rozhodně se od té doby nemazal se zažitými módními konvencemi. Mezitím tento Francouz s alžírskými kořeny několikrát doslova překopal dějiny a trendy módy. Dnes kosmetika a parfémy Yves Saint Laurent patří mezi nejklasičtější produkty značky luxusního lifestylu.

  Nahoru

  Hodnocení Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux

  Co si o Yves Saint Laurent Dessin Du Regard Crayon Yeux myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší