Yves Saint Laurent Dessin des Sourcils

tužka na obočí

Yves Saint Laurent Dessin des Sourcils tužka na obočí
Yves Saint Laurent Dessin des Sourcils tužka na obočí
Yves Saint Laurent Dessin des Sourcils tužka na obočí
670
Sleva 25%
odstín 5 Ebony 1,3 g
501

Kód: YSL0041 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
Yves Saint Laurent Dessin des Sourcils
odstín 5 Ebony 1,3 g | 501

Popis kosmetiky Yves Saint Laurent Dessin des Sourcils

Popis:
Tužka na obočí Yves Saint Laurent Dessin des Sourcils v sobě slučuje dvě funkce, které vám zajistí svůdný vzhled vašeho obočí. Tužka přesně zdůrazní křivku obočí a kartáček na druhém konci tužky obočí důkladně načeše, což zvýrazní perfektní vzhled vašich očí.
Jemné složení tužky na obočí  Dessin des Sourcils je oftalmologicky testováno a schváleno. Produkt je proto vhodný také pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Jemně, ale účinně vyzdvihne přirozenou krásu vašich očí a nalíčí je přesně tak, jak požadujete. Pro maximálně přirozený vzhled kartáček na druhé straně tužky obočí rozčeše a vhodně upraví.
Tužka  Dessin des Sourcils je skvělou volbou zejména pro ženy se světlým nebo málo výrazným obočím. Dobře nalíčené a upravené obočí skvěle rozzáří vaše oči a jedinečným způsobem dokončí jejich make-up. Pomozte svým očím vyniknout a vyzdvihnout jejich přirozenou krásu!

Účinky:

  • zajistí svůdný vzhled vašeho obočí
  • zdůrazní křivku obočí a důkladně ho načeše
  • zvýrazní vzhled vašich očí
  • má jemné a šetrné složení
  • rozzáří vaše oči a dokonalým způsobem upraví vaše obočí
  • vyzdvihne přirozenou krásu vašich očí

Jak aplikovat:
Nanášejte na obočí v přiměřeném množství a jemně rozčeště kartáčkem na druhé straně tužky.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru.

Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.