Yves Saint Laurent Couture Mono

dlouhotrvající oční stíny

1×
Yves Saint Laurent Couture Mono dlouhotrvající oční stíny
Yves Saint Laurent Couture Mono dlouhotrvající oční stíny
odstín 13 Fougue 2,8 g
746

Kód: YSL3354 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Yves Saint Laurent Couture Mono
odstín 13 Fougue 2,8 g | 746

Popis produktu Yves Saint Laurent Couture Mono

Dlouhotrvající oční stíny Yves Saint Laurent Couture Mono dokonale podtrhnou intenzitu pohledu přesně podle vašich představ.

Vlastnosti:

  • zvýrazní oči intenzivní barvou
  • vydrží dokonalé, bez rozmazání po celý den
  • umožňují vysokou variabilitu výsledného efektu líčení

Jak aplikovat:
Dva aplikátory umožňují snadnou aplikaci a variabilitu. Štětečkem dosáhnete precizního nanesení, pěnovým aplikátorem můžete stíny rozetřít a kombinovat

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.