Yves Saint Laurent Couture Brow Slim

voděodolná tužka na obočí

Yves Saint Laurent Couture Brow Slim voděodolná tužka na obočí
695

Ušetříte 10%
odstín 1 Blond Cendré 0,05 g
623

Kód: YSL4941 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Yves Saint Laurent Couture Brow Slim
odstín 1 Blond Cendré 0,05 g | 623

Popis kosmetiky Yves Saint Laurent Couture Brow Slim

Voděodolná tužka na obočí Yves Saint Laurent Couture Brow Slim vám umožní detailně vykreslit obočí a zajistí jeho celodenní bezchybný vzhled.

Vlastnosti:

  • ultra tenký hrot tužky zajišťuje maximální preciznost
  • nerozmazává se a má dlouhotrvající výdrž
  • snadno se používá díky vysouvacímu mechanismu
  • nikdy nepotřebuje ořezávat
  • kartáček zjemňuje tahy barvou a tvaruje obočí

Jak aplikovat:
Začněte obočí konturovat z vnitřní strany krátkými a lehkým tahy. Postupně přejděte až k vnější straně a obočí vyplňte. Kartáčkem obočí pročešte a upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Voděodolné
voděodolné

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru.

Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.