Yves Rocher Zéro Défaut korekční tyčinka

Yves Rocher Zéro Défaut korekční tyčinka
Yves Rocher Zéro Défaut korekční tyčinka
Nové
odstín Rose Moyen 1.4 g
199

Kód: YSR00974 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Yves Rocher Zéro Défaut
Vlastnosti

Korektor Yves Rocher Zéro Défaut zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti a dodá vaší tváři bezchybný vzhled.

Vlastnosti:

  • dlouhotrvající efekt
  • má lehkou texturu, která nezvýrazňuje vrásky
  • snadno se aplikuje

Jak používat:
Naneste korektor v tenké vrstvě přímo na postižené místo.

Vlastnosti

Typ krytí
vysoké
Efekt
korekční

O značce Yves Rocher

Rozmazlujte se s rostlinnou kosmetikou Yves Rocher, která je šetrná jak k pleti a pokožce, tak k životnímu prostředí. V jejím složení hrají hlavní roli látky rostlinného původu, jež mají na pleť doslova blahodárný vliv a plastové i skleněné obaly jsou 100% recyklovatelné.

Příběh značky se začal psát v malé vesničce La Gacilly ve francouzské Bretani, kde se roku 1930 narodil její zakladatel Yves Rocher. Jeho zvídavost, láska k přírodě a fascinace léčivými účinky rostlin jej přivedla až výrobě prvního krém z kořenů orseje jarního. Lékárníci i odborníci, kteří v té době upřednostňovali chemické složení výrobků, se mu vysmívali. Yves Rocher se však nevzdal a a díky své píli a neústupnosti brzy zaujal nejen domácnosti ve svém okolí, ale stal se známým po celé Francii.

Přesvědčte se o účincích slavné francouzské kosmetiky na vlastní kůži. Vyzkoušejte například Yves Rocher krém s omlazujícími účinky Elixir Jeunesse, hydratační pleťovou péči z řady Yves Rocher Hydra Végétal, nebo jakýkoliv šampon Yves Rocher. Za pozornost stojí také vůně – například dámská parfémovaná voda Yves Rocher So Elixir Purple či Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel.

 

Recenze Yves Rocher Zéro Défaut