Přejít na hlavní obsah
Yankee Candle Wedding Day vonná svíčka
Yankee Candle Wedding Day vonná svíčka
Druh bytové vůněkvětinová
Druh knotubavlněný
Počet knotů1
Druh voskujiný
Materiálsklo

Popis:
Luxusní vonná svíčka Yankee Candle Wedding Day evokuje výjimečnou atmosféru svatebního dne. Jedná se o velice propracovanou a vyváženou směs okouzlujících květin a sladkého ovoce. Vůně svíčky Yankee Candle Wedding Day je harmonická, podmanivá a plná romantiky. Působí slavnostně a jedinečně. Svíčka je vyrobená z vysoce kvalitních surovin. Parafín je rovnoměrně provoněný a každý knot je ručně narovnán.

Jak používat:
Knot svíčky udržujte stále v délce 3-5 mm. V případě, že se během hoření svíčky objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek a zastřihněte knot. Odstraňte z knotu veškeré spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, doporučujeme svíčku již nepoužívat. Takto zamezíte možnému poškození povrchu pod svíčkou. Vonnou svíčku lze nejrovnoměrněji vypálit tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Zároveň se takto bude vůně uvolňovat nejintenzivněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Nedoporučuje se nechávat svíčku zapálenou déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat ji posléze 2 hodiny vychladnout. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru a v dosahu dětí či zvířat.

Důležité upozornění
Produkt pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Pokud je délka knotu větší jak 5 mm, zastřihněte jej. Ujistěte se, že svíčka/vosk je v dostatečné vzdálenosti od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátory). S hořící svíčkou/voskem nepohybujte. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.

Yankee CandleWedding Day vonná svíčka

6×
623 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: YAC0469