Yankee Candle Simply Pastel

elektrická aromalampa

Yankee Candle Simply Pastel elektrická aromalampa
Yankee Candle Simply Pastel elektrická aromalampa

Kód: YAC1689 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Yankee Candle Simply Pastel

Popis parfému Yankee Candle Simply Pastel

Elektrická aromalampa Yankee Candle Simply Pastel vám poskytne maximální vonný zážitek a dlouhodobě provoní váš domov. Díky náplním, které můžete libovolně obměňovat, vždy navodíte v interiéru atmosféru přesně podle svých představ.

Jak používat:
Používejte dle přiloženého návodu.

O značce Yankee Candle

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.

Recenze Yankee Candle Simply Pastel

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!