Yankee Candle Magical Christmas Morning dárková sada III.

Yankee Candle Magical Christmas Morning dárková sada III.
Yankee Candle Magical Christmas Morning dárková sada III.

Kód: YAC06728 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Singing Carols vonná svíčka 104 g + Surprise Snowfall vonná svíčka 104 g + Holiday Hearth vonná svíčka 104 g

Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód home20 a získáte slevu 20 % na bytové vůně.

Popis Yankee Candle Magical Christmas Morning
Složení

Provoňte svůj domov nebo potěšte krásnou vůní do bytu někoho ze svých blízkých. Dárková sada Yankee Candle Magical Christmas Morning _ je zárukou úspěchu v obou případech. Vhodně zvolená interiérová vůně snadno navodí pocit klidu a pohody a pomůže vytvořit příjemné a útulné prostředí.

Vlastnosti:

  • vánoční aroma
  • ideální jako dárek

Sada obsahuje:

  • Singing Carols vonná svíčka 104 g
  • Surprise Snowfall vonná svíčka 104 g
  • Holiday Hearth vonná svíčka 104 g

Složení:

  • bavlněný knot

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Celý text

Složení

Typ sady
dárková sada
Druh bytové vůně
gurmánská

O značce Yankee Candle

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.

Recenze Yankee Candle Magical Christmas Morning