Yankee Candle Macaron Treats

čajová svíčka 12 ks

1×
Yankee Candle Macaron Treats čajová svíčka 12 ks
Yankee Candle Macaron Treats čajová svíčka 12 ks
Yankee Candle Macaron Treats čajová svíčka 12 ks
čajová svíčka 12 ks
239

Kód: YAC0987 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Yankee Candle Macaron Treats
čajová svíčka 12 ks | 239

Popis parfému Yankee Candle Macaron Treats

Čajová svíčka Yankee Candle Macaron Treats dotvoří atmosféru každé romantické večeře i všedního večera. Svíčka umístěná ve svícnu se stane doplňkem vašeho domova a příjemně provoní každý menší interiér. Kombinací několika vůní si můžete vytvořit vonný zážitek podle svých představ.

Vlastnosti:

  • gurmánská vůně
  • sladké aroma

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

O značce Yankee Candle

Yankee Candle vznikla v roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své matce k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Sousedka rodiny vyjádřila o jeho svíčky zájem. Mike tak začal produkovat ve větším množství a značka postupně expandovala.

Záměrem značky Yankee Candle je dodávat na trh produkty, které odrážejí vášeň pro krásné vůně a dokážou v lidech vyvolat silné emoce. Yankee Candle patří k absolutní špičce, jen v USA má přes 18 000 obchodů. Yankee Candle nabízí širokou škálu produktů, včetně svíček s různými vůněmi a velikostmi, aromalampy nebo vůně do auta.

Svíčky Yankee Candle obsahují nejvyšší možné množství aromatických olejů. Díky nim ve svém interiéru navodíte příjemnou atmosféru. Jaká přesně bude, zda slavnostní, erotická či třeba relaxační, už záleží jen a jen na vás. Značka Yankee Candle jistě zaujme všechny, kteří chtějí mít provoněnou domácnost, potrpí si na vysokou kvalitu a autentičnost nebo shánějí pěkný a současně praktický bytový doplněk.

Recenze Yankee Candle Macaron Treats

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem