Yankee Candle Lucy

elektrická aromalampa

Yankee Candle Lucy elektrická aromalampa
Yankee Candle Lucy elektrická aromalampa
Yankee Candle Lucy elektrická aromalampa
Novinka
elektrická aromalampa
815

Kód: YAC04155 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 19. 9. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 19. 9. 2018
Yankee Candle Lucy
elektrická aromalampa | 815

Popis parfému Yankee Candle Lucy

Elektrická aromalampa Yankee Candle Lucy vám poskytne maximální vonný zážitek a dlouhodobě provoní váš domov. Díky náplním, které můžete libovolně obměňovat, vždy navodíte v interiéru atmosféru přesně podle svých představ.

Jak používat:
Používejte dle přiloženého návodu.

O značce Yankee Candle

Yankee Candle vznikla v roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své matce k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Sousedka rodiny vyjádřila o jeho svíčky zájem. Mike tak začal produkovat ve větším množství a značka postupně expandovala.

Záměrem značky Yankee Candle je dodávat na trh produkty, které odrážejí vášeň pro krásné vůně a dokážou v lidech vyvolat silné emoce. Yankee Candle patří k absolutní špičce, jen v USA má přes 18 000 obchodů. Yankee Candle nabízí širokou škálu produktů, včetně svíček s různými vůněmi a velikostmi, aromalampy nebo vůně do auta.

Svíčky Yankee Candle obsahují nejvyšší možné množství aromatických olejů. Díky nim ve svém interiéru navodíte příjemnou atmosféru. Jaká přesně bude, zda slavnostní, erotická či třeba relaxační, už záleží jen a jen na vás. Značka Yankee Candle jistě zaujme všechny, kteří chtějí mít provoněnou domácnost, potrpí si na vysokou kvalitu a autentičnost nebo shánějí pěkný a současně praktický bytový doplněk.

Menu