Yankee Candle Golden Orange Blossom

vonná svíčka 410 g střední

Yankee Candle Golden Orange Blossom vonná svíčka 410 g střední
Yankee Candle Golden Orange Blossom vonná svíčka 410 g střední
Yankee Candle Golden Orange Blossom vonná svíčka 410 g střední
410 g
771

Kód: YAC1800 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
úterý 23. 10. 2018
Osobní odběr
Již dnes
Yankee Candle Golden Orange Blossom
410 g | 771

Popis parfému Yankee Candle Golden Orange Blossom

Vonná svíčka Yankee Candle Golden Orange Blossom provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • ovocná vůně
  • květinová vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Hlava
bergamot, neroli, petitgrain
Srdce
hyacint, jasmín, okvětní plátky pomerančového květu
Základ
dřevité tóny, pižmo, vanilka

O značce Yankee Candle

Yankee Candle vznikla v roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své matce k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Sousedka rodiny vyjádřila o jeho svíčky zájem. Mike tak začal produkovat ve větším množství a značka postupně expandovala.

Záměrem značky Yankee Candle je dodávat na trh produkty, které odrážejí vášeň pro krásné vůně a dokážou v lidech vyvolat silné emoce. Yankee Candle patří k absolutní špičce, jen v USA má přes 18 000 obchodů. Yankee Candle nabízí širokou škálu produktů, včetně svíček s různými vůněmi a velikostmi, aromalampy nebo vůně do auta.

Svíčky Yankee Candle obsahují nejvyšší možné množství aromatických olejů. Díky nim ve svém interiéru navodíte příjemnou atmosféru. Jaká přesně bude, zda slavnostní, erotická či třeba relaxační, už záleží jen a jen na vás. Značka Yankee Candle jistě zaujme všechny, kteří chtějí mít provoněnou domácnost, potrpí si na vysokou kvalitu a autentičnost nebo shánějí pěkný a současně praktický bytový doplněk.