Yankee Candle Garden Hideawaydárková sada VI.

Yankee Candle Garden Hideaway dárková sada VI.
Yankee Candle Garden Hideaway dárková sada VI.
dárková sada VI.

Kód: YAC06709 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sunny Daydream votivní svíčka 49 g + Sweet Honeycomb votivní svíčka 49 g + Camellia Blossom votivní svíčka 49 g + svícen na votivní svíčku 1 ks

Dárek pro vás
K nákupu všech bytových vůní nad 1000 Kč máte jako dárek aroma difuzér značky THD Home Fragrances.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Yankee Candle Garden Hideaway
Složení

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním parfémovým setem Yankee Candle Garden Hideaway . Vůně jako dárek zaručeně vždycky potěší.

Vlastnosti:

  • skvěle se hodí jako dárek
  • dárkově zabaleno

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Typ sady
dárková sada
Druh bytové vůně
květinová, sladká, gurmánská, svěží
Druh knotu
bavlněný
Počet knotů
1
Druh vosku
jiný
Druh svícnu
na votivní svíčku
Materiál
sklo

O značce Yankee Candle

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.

Recenze Yankee Candle Garden Hideaway