Yankee Candle Fluffy Towels náplň do aroma difuzérů

Yankee Candle Fluffy Towels náplň do aroma difuzérů
Yankee Candle Fluffy Towels náplň do aroma difuzérů
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
399

Ušetříte 26%
294

Kód: YAC06665 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Yankee Candle Fluffy Towels
Složení

Náhradní náplň Yankee Candle Fluffy Towels změní vůni každého prostoru dle vaší aktuální nálady.

Vlastnosti:

  • svěží vůně
  • vzdušná čistá vůně

Jak používat:
Vyměňte náplň dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
krémové tóny, lilie, levandule, svěží tóny, citron, jablko
Druh bytové vůně
čistá, svěží
Typ aroma difuzéru
tyčinkový

O značce Yankee Candle

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.

Recenze Yankee Candle Fluffy Towels