Yankee Candle Fluffy Towels aroma difuzér s náplní II.

Yankee Candle Fluffy Towels aroma difuzér s náplní II.
Yankee Candle Fluffy Towels aroma difuzér s náplní II.

Kód: YAC06664 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Yankee Candle Fluffy Towels
Složení

Aroma difuzér Yankee Candle Fluffy Towels představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.

Vlastnosti:

  • čistá pudrová vůně
  • svěží vůně

Jak používat:
Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
citron, levandule, jablko, svěží tóny, lilie, krémové tóny
Druh bytové vůně
čistá
Typ aroma difuzéru
tyčinkový

O značce Yankee Candle

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.

Recenze Yankee Candle Fluffy Towels