Yankee Candle Christmas Magickeramický svícen na čajovou svíčku

Yankee Candle Christmas Magic keramický svícen na čajovou svíčku
Yankee Candle Christmas Magic keramický svícen na čajovou svíčku
Doprava zdarma
Výprodej
312

Kód: YAC06463 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 1. 4. 2020

Popis parfému Yankee Candle Christmas Magic
Složení

Keramický svícen na čajovou svíčku Yankee Candle Christmas Magic se snadno stane stylovým doplňkem vašeho domova. Jednoduše do něj umístěte svíčku a vychutnávejte si vzniklou atmosféru.

Jak používat:
Svícen s hořící svíčkou nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Druh svícnu
na čajovou svíčku, na votivní svíčku
Materiál
keramika

O značce Yankee Candle

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.

Recenze Yankee Candle Christmas Magic