Yankee CandleChristmas Collection Tea Lights & Holder Candle dárková sada I.

Yankee Candle Christmas Collection Tea Lights & Holder Candle dárková sada I.
Yankee Candle Christmas Collection Tea Lights & Holder Candle dárková sada I.

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: YAC07468

Twinkling Lights čajová svíčka 3 ks + Tree Farm Festival čajová svíčka 3 ks + Letters To Santa čajová svíčka 3 ks + Christmas Eve Cocoa čajová svíčka 3 ks + Candlelit Cabin čajová svíčka 3 ks + Christmas Cookie čajová svíčka 3 ks + svícen na čajovou svíčku 1 ks

Provoňte svůj domov nebo potěšte krásnou vůní do bytu někoho ze svých blízkých. Dárková sada Yankee Candle Christmas Collection Tea Lights & Holder Candle_ je zárukou úspěchu v obou případech. Vhodně zvolená interiérová vůně snadno navodí pocit klidu a pohody a pomůže vytvořit příjemné a útulné prostředí.

Vlastnosti:

 • ideální jako dárek
 • zimní vůně
 • vánoční aroma

Sada obsahuje:

 • Twinkling Lights čajová svíčka 3 ks
 • Tree Farm Festival čajová svíčka 3 ks
 • Letters To Santa čajová svíčka 3 ks
 • Christmas Eve Cocoa čajová svíčka 3 ks
 • Candlelit Cabin čajová svíčka 3 ks
 • Christmas Cookie čajová svíčka 3 ks
 • svícen na čajovou svíčku 1 ks

Složení:

 • bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nechte vždy svíčku hořet minimálně po tu dobu, než se roztaví celá horní vrstva. Předejdete tak vzniku nežádoucí prohlubně ve vosku.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Celý text

Složení

Typ sady
dárková sada
Druh bytové vůně
dřevitá, sladká, gurmánská
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
jiný

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.