Yankee Candle Charming Scents Lovepřívěsek na vůni do auta

Yankee Candle Charming Scents Love přívěsek na vůni do auta
Yankee Candle Charming Scents Love přívěsek na vůni do auta
162

Kód: YAC04347 | 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Yankee Candle Charming Scents Love

Vyjádřete svou lásku k vůním Yankee Candle originálním přívěskem Charming Scents Love, se kterým navíc získáte i elegantní doplněk do svého auta.

Vlastnosti:

  • zkrášluje klasické pouzdro vůně Yankee Candle
  • dodává interiéru auta otisk jedinečnosti
  • v elegantním stříbrném provedení
  • skvělý také jako dárek pro někoho blízkého

Jak používat:
Přidejte přívěsek na kroužek u pouzdra na vůni, které máte zavěšené na zpětném zrcátku. Přívěsky můžete libovolně kombinovat.

Napsali jsme o Yankee Candle Charming Scents Love
Články

O značce Yankee Candle

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.

Recenze Yankee Candle Charming Scents Love