Yankee Candle Charming Scents Imagine

vůně do auta přívěsek

Yankee Candle Charming Scents Imagine vůně do auta   přívěsek
Yankee Candle Charming Scents Imagine vůně do auta   přívěsek
Yankee Candle Charming Scents Imagine vůně do auta   přívěsek
Novinka
167

Kód: YAC04346 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Yankee Candle Charming Scents Imagine
| 167

Popis parfému Yankee Candle Charming Scents Imagine

Ozdobte si svou oblíbenou vůni do auta elegantním přívěskem Yankee Candle Charming Scents Imagine a užívejte si každou cestu ještě více!

Vlastnosti:

  • zkrášluje klasické pouzdro vůně Yankee Candle
  • lesklý kov se hodí do interiéru každého auta
  • perfektní i jako dárek, který potěší každého

Jak používat:
Přidejte přívěsek na kroužek u pouzdra na vůni, které máte zavěšené na zpětném zrcátku. Přívěsky můžete libovolně kombinovat.

O značce Yankee Candle

Yankee Candle vznikla v roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své matce k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Sousedka rodiny vyjádřila o jeho svíčky zájem. Mike tak začal produkovat ve větším množství a značka postupně expandovala.

Záměrem značky Yankee Candle je dodávat na trh produkty, které odrážejí vášeň pro krásné vůně a dokážou v lidech vyvolat silné emoce. Yankee Candle patří k absolutní špičce, jen v USA má přes 18 000 obchodů. Yankee Candle nabízí širokou škálu produktů, včetně svíček s různými vůněmi a velikostmi, aromalampy nebo vůně do auta.

Svíčky Yankee Candle obsahují nejvyšší možné množství aromatických olejů. Díky nim ve svém interiéru navodíte příjemnou atmosféru. Jaká přesně bude, zda slavnostní, erotická či třeba relaxační, už záleží jen a jen na vás. Značka Yankee Candle jistě zaujme všechny, kteří chtějí mít provoněnou domácnost, potrpí si na vysokou kvalitu a autentičnost nebo shánějí pěkný a současně praktický bytový doplněk.