Xlash Xlash sérum pro posílení a růst řas

Značka: Xlash

Varianty Xlash Xlash

  • Xlash Xlash sérum pro posílení a růst řas (Eyelashes Look Longer, Thicker And Darker) 3 mlsérum pro posílení a růst řas 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    (Eyelashes Look Longer, Thicker And Darker) 3 ml
    Kód: LIN2932

Nahoru

Popis kosmetiky Xlash Xlash

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Vlastnosti

barva

bezbarvý

voděodolné

ne

Popis:

XLash byl vyvinut pro delší a bohatší řasy přirozenou cestou. Nyní můžete získat dlouhodobě delší řasy jen za 30 dnů. Díky přírodním složkám dodá XLash vašim řasám sílu. Vaše řasy porostou delší, ale také hustší než kdy dříve. Kupte si XLash již dnes a těšte se na revoluční výsledek. Výsledek můžete vidět již za pár týdnů.

Účinky:

  • jeden z nejprodávanějších produktů na podporu růstu řas v Evropě
  • až o 40% delší řasy již za 30 dní
  • více než 2 miliony zákazníků na celém světě

Jak aplikovat:

Aplikujte malé množství produktu co nejblíže kořínkům horních řas. Stačí jedno namočení štětečku. Před použitím XLash doporučujeme odstranit veškerý make-up a kontaktní čočky, umýt si ruce a obličej jemným mýdlem a opláchnout.

Nahoru

O značce Xlash

Výrobce klinické kosmetiky Xlash poskytuje bezpečný a přirozený způsob, jak dosáhnout krásných, silných a zdravých řas, obočí i rtů. Švédská věda společně s přírodou pomáhá ženám dosáhnout okouzlujícího vzhledu i bez falešných řas nebo jejich prodlužování.Od roku 2009 se malá švédská skupina rozhodla zaplnit mezeru na trhu a během jednoho roku se pomocí výzkumů, vývoje a klinických zkoušek zrodila značka Xlash. Senzace v podobě přípravku, který za pomoci přírodních látek zdokonaluje řasy při poměrně nízkých nákladech, se rozletěla rychle po světě. Vysoce kvalitní vzorec, který je držitelem normy a až 98% záruky EU zajišťuje, že budete mít skvělé výsledky a vaše řasy budou brzy silnější, delší a celkově dokonalejší.Další skvělé přípravky na sebe nenechaly dlouho čekat a dnes již na trhu můžete pořídit také sérum na zdokonalení obočí a rtů. Zkuste přípravky od značky Xlash jednou a věřte, že je budete chtít používat navždy!

Nahoru

Videa k Xlash Xlash

Nahoru

Hodnocení Xlash Xlash

Co si o Xlash Xlash myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíparfums.cz mění jméno na notinozasilkovna