Xerjoff Casamorati 1888 Regioparfémovaná voda unisex

Xerjoff Casamorati 1888 Regio parfémovaná voda unisex
Xerjoff Casamorati 1888 Regio parfémovaná voda unisex
30 ml
2 320

Kód: XEF3052 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Xerjoff Casamorati 1888 Regio
Složení

Regio je aromatická kořenitá vůně pro ženy a muže z kolekce Casamorati 1888 italské značky nikových (niche) parfémů Xerjoff. Luxusní značka Xerjoff od roku 2003 nabízí osobité vůně pro ty nejnáročnější zákazníky. Je charakteristická zejména používáním těch nejvytříbenějších ingrediencí a výjimečným, naprosto nádherným balením. Parfémovaná voda Casamorati 1888 Regio nabízí unikátní, mužnou a vytříbeně elegantní vůni, přenášející legendární klasiku do 21. století.

Kolekcí Casamorati 1888 se značka Xerjoff zaměřuje na znovuoživení uměleckého mistrovství a stylu legendárního parfumérského domu La Fabbrica di Profumi C. Casamorati, založeného v 19. století v Boloni. Každá z vůní této kolekce, vzdávající poctu cennému historickému odkazu, je založená na kombinaci nejkvalitnějších surovin a nesmírně vytříbeného parfumérského umění. Balení ve stylu art nouveau odráží splynutí přírody, vášně a uměleckého mistrovství v každém flakonu.

Parfémovaná voda Regio, vytvořená v roce 2011, je inspirována proslulými vůněmi pro aristokraty z 18. století, které pojímá tak, že vzniká hrdé, moderní vonné dílo, kterým nepohrdnou ani nejzářivější současné celebrity. Nezaměnitelné aroma Xerjoff Casamorati 1888 Regio je založeno na vytříbené kombinaci svěžích citrusů a ručně nasbíraných levandulových květů, kterou další pečlivě zvolené akordy doplňují do výsledného, zcela unikátního efektu. Parfémovaná voda Regio vyvolává vzpomínku na dávno uplynulé doby, kdy muži volili výrazné vůně, jimiž dávali najevo svou sílu a osobitost.

Vzácným odkazem inspirovaná a současně moderně nápaditá vonná kompozice Xerjoff Regio se v hlavě otevírá akordy bergamotu, grapefruitu, květu citronovníku a levandule. V srdci zavoní karafiát, pelargonie, ylang-yalng, kardamom, růže a švestka a základ sestává z tónů pižma, pačuli, vanilky a semen aromatické květiny ambrette (známé také jako Musk Mallow). Celkové aroma, propojující aromatické, svěže i hřejivě kořenité, citrusové a květinové stránky, je mužné, svěží, pikantní, sofistikované a především naprosto výjimečné a nezaměnitelné.

Otevření, vyznačující se pro značku Xerjoff charakteristickou nádhernou citrusovou explozí, v srdci přechází do klasicky vyznívající kombinace karafiátu s levandulí a pelargonií, aby působivý, současně pižmově jemný a mužně výrazný závěr dovršil mistrovské vonné dílo, nebývale lehce spojující kouzlo „starých zlatých časů“ s veskrze moderní poutavostí. Xerjoff Casamorati 1888 Regio je parfémovanou vodou, která si rozhodně zaslouží pozornost i těch nejnáročnějších znalců pravého parfumérského umění. Vhodná je nejen pro muže, ale i moderní ženy, které rády zdůrazňují svou sílu, nezávislost a další charakteristiky v dávných dobách připisované spíše mužům.

Xerjoff Casamorati 1888 Regio osloví především milovníky špičkových aromatických kořenitých vůní, zejména těch s výraznou citrusovou stránkou. Svého nositele zahalí Regio do unikátního, mužného a elegantního aroma a spolehlivě mu pomůže vystoupit z davu. Tato výjimečná parfémovaná voda se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe ovšem vynikne za jarních a podzimních večerů.

Kromě vytříbených vůní nadchne kolekce Xerjoff Casamorati 1888 také již zmíněným luxusním balením ve stylu art nouveau. Parfémovaná voda Regio zaujme matným tmavým flakonem originálního tvaru s nápaditým uzávěrem zdobeným střapcem a nádhernou, dokonale sladěnou krabičkou s motivem odkazujícím k historické inspiraci kolekce. Vyzkoušejte parfémovanou vodu z odkazem legendárního parfumérského domu inspirované kolekce luxusní italské značky a zamilujte se do výjimečné vůně, mistrně přenášející legendární klasiku do moderní doby. Díky své vytříbené kvalitě a úchvatnému, originálnímu balení je Xerjoff Casamorati 1888 Regio také dokonalým dárkem pro vaše blízké, kterým chcete dopřát to nejlepší.

Xerjoff Casamorati 1888 Regio – výjimečná a vytříbeně elegantní aromatická kořenitá vůně s grapefruitem, pelargonií a levandulí v hlavních rolích.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
květ citronovníku, bergamot, levandule
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kardamom, ylang-ylang, růže, švestka, karafiát, geránium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, vanilka, ambrette, pačuli
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Xerjoff

Xerjoff je italská značka tzv. skupiny niche parfémů, která byla založena v roce 2003. Tato luxusní značka se zaměřuje na výrobu výrazných vůní, které jsou složené z těch nejlepších ingrediencí a ukryté v nádherných zdobených flakonech, které symbolizují splynutí přírody, vášně a uměleckého mistrovství.

Parfémy Xerjoff jsou navržené tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Cílem značky Xerjoff je obnovit původní mistrovství a styl legendárního parfemářského domu La Fabbrica di Profumi C. Casamorati, který byl založen v 19. století ve městě Boloň.

Niche parfémy Xerjoff čerpají svoji inspiraci zejména v historii. Vyznačují se bohatými a propracovanými kompozicemi, které dokážou zaujmout a udělat velký dojem na okolí. Vyzkoušejte je i vy a uvidíte, že podlehnete jejich kouzlu!

Recenze Xerjoff Casamorati 1888 Regio