Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale parfémovaná voda pro ženy

1×
Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale parfémovaná voda pro ženy
Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: XEF2993 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale
Složení

Poddejte se svůdné vůni v červeném flakonku se zlatým víčkem a koketním střapcem. Parfémovaná voda Xerjoff Casamorati 1888: Bouquet Ideale je hřejivá díky vanilce a exotickému koření a už při prvním přivonění jí podlehnete. Okouzlí vás i všechny ve vaší blízkosti.

  • orientálně dřevitá vůně s vanilkou
  • noblesní a opulentní
  • ideální především do chladných měsíců

Složení vůně
Parfémovaná voda Bouquet Ideale zasazuje pudrový kašmírový akord do kouzelné kompozice s tajuplnými doteky vanilky a papyru. Ve vonné kompozici se hlásí o slovo také skořice a muškátový oříšek na podkladu z guajakového dřeva, santalu a cedru. Svůdný základ kombinuje pižmo, kumarin a balzamické labdanum s akordem květů tabáku a je pomyslným pugétem smyslných, hřejivých i exoticky pikantních vonných nót.

Příběh vůně
Ačkoli název vůně, který se dá přeložit jako „dokonalá kytice“, by mohl naznačovat, že se jedná o květinovou vůni, není tomu tak. Za skly jedinečného flakonku se ukrývá orientální dřevitá vůně, o jejíž vznik se zasloužil parfémář Jacques Flori a představena byla v roce 2017.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
muškátový oříšek, skořice
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cedr, guajakové dřevo, papyrus, santalové dřevo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
květ tabáku, pižmo, kumarin, vanilka, labdanum
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Xerjoff

Xerjoff je italská značka tzv. skupiny niche parfémů, která byla založena v roce 2003. Tato luxusní značka se zaměřuje na výrobu výrazných vůní, které jsou složené z těch nejlepších ingrediencí a ukryté v nádherných zdobených flakonech, které symbolizují splynutí přírody, vášně a uměleckého mistrovství.

Parfémy Xerjoff jsou navržené tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Cílem značky Xerjoff je obnovit původní mistrovství a styl legendárního parfemářského domu La Fabbrica di Profumi C. Casamorati, který byl založen v 19. století ve městě Boloň.

Niche parfémy Xerjoff čerpají svoji inspiraci zejména v historii. Vyznačují se bohatými a propracovanými kompozicemi, které dokážou zaujmout a udělat velký dojem na okolí. Vyzkoušejte je i vy a uvidíte, že podlehnete jejich kouzlu!

Recenze Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale1