Xen-Tan Careaplikátor na samoopalovací krém

1×
Xen-Tan Care aplikátor na samoopalovací krém
Xen-Tan Care aplikátor na samoopalovací krém
aplikátor na samoopalovací krém

Kód: XET0914 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Xen-Tan Care

Aplikační pomůcka pro samoopalovací přípravky Xen-Tan Care zajistí rovnoměrné nanesení každého produktu a perfektně opálený vzhled.

Vlastnosti:

  • zaručuje rovnoměrné nanesení samoopalovacího přípravku
  • chrání ruce před nechtěným zabarvením

Jak používat:
Naneste samoopalovací přípravek přímo na aplikační pomůcku a následně rovnoměrně rozetřete po těle.

O značce Xen-Tan

Xen-Tan je relativně mladá kosmetická značka. V roce 2002 jí v Americe založila bývalá make-up artistka Dera Enochson, které nevyhovovaly tehdejší samoopalovací přípravky. Dera kritizovala především to, že pokožka po jejich použití získává nepřirozený oranžový odstín a navíc nepříjemně zapáchá. Proto se rozhodla do tohoto odvětví vnést nový vítr.

Výrobky značky Xen-Tan lze podle stupně výsledného opálení rozdělit do tří základních kategorií: dark, medium a light. Některé z nich navíc obsahují instantní bronzovou barvu. Xen-Tan nabízí i klasické bronzery, které jsou ideální pro stínování obličeje a zvýraznění dekoltu.

Společnost Xen-Tan si zakládá na tom, že její produkty krásně voní, snadno a pohodlně se aplikují a nejsou testovány na zvířatech. Samoopalovací kosmetika Xen-Tan je vyráběna z těch nejkvalitnějších ingrediencí. V jejím složení nenajdete žádné ovocné kyseliny, díky čemu má dlouhotrvající efekt.

Recenze Xen-Tan Care