Woodwick Trilogy Mountain Trail vonná svíčka I. s dřevěným knotem (hearthwick)

Woodwick Trilogy Mountain Trail vonná svíčka I. s dřevěným knotem (hearthwick)
Woodwick Trilogy Mountain Trail vonná svíčka I. s dřevěným knotem (hearthwick)
453.6 g
769

Kód: WDW00921 | Více než 5 ks skladem

Evergreen + Wood Smoke + Frasier Fir vonná svíčka 453,6 g

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Woodwick Trilogy Mountain Trail
Složení

Vonná svíčka Woodwick Trilogy Mountain Trail provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • designový obal
  • dřevitá vůně
  • při hoření příjemně praská a vytváří tak útulnou atmosféru
  • ideální jako dárek
  • luxusní doplněk každého interiéru

Sada obsahuje:

  • Evergreen + Wood Smoke + Frasier Fir vonná svíčka 453,6 g

Složení:

  • dřevěný knot

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pro optimální hoření doporučejeme knot pravidelně zastřihávat na doporučenou délku. Nechte vždy svíčku hořet minimálně po tu dobu, než se roztaví celá horní vrstva. Předejdete tak vzniku nežádoucí prohlubně ve vosku. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Druh bytové vůně
dřevitá
Druh knotu
dřevěný
Počet knotů
1
Druh vosku
jiný
Materiál
dřevo, sklo

O značce Woodwick

Luxusní vonné svíčky Woodwick umí zahřát, zútulnit domov i potěšit na duši. Nezaměnitelné praskání jejich unikátního dřevěného knotu vytváří efekt hořícího krbu a v okamžiku vás tak přenese do zasněžené horské chaty a vykouzlí tu správnou atmosféru. Dopřejte všem svým smyslům skutečně intenzivní zážitek.

Každá Woodwick svíčka s dřevěným knotem ukrývá několik vonných esencí vzájemně dokonale sladěných. Jednotlivé složky se společně snoubí v plné, harmonické aroma, které nádherně provoní celou místnost. Kvalitní parafín je navíc obohacen o sójový vosk, který prodlužuje dobu hoření svíčky a je biologicky rozložitelný.

Autentické vonné kompozice, charakteristický praskot a sofistikovaný design svíček těší milovníky interiérových doplňků už od roku 2006. Vizuální prožitek ještě umocňuje dřevěné víčko sloužící i jako podstavec a organické tvary nádob z ručně foukaného skla. Woodwick svíčky povznesou interiér každého domova a zajistí vám spoustu výjimečných momentů.

Recenze Woodwick Trilogy Mountain Trail