Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfortjednorázová holítka

Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort jednorázová holítka 8 ks
Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort jednorázová holítka 8 ks
8 ks

Kód: SWO0161 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort

Holicí strojek Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.

Vlastnosti:

  • přizpůsobí se záhybům těla
  • strojek je vybaven zvlhčovacím páskem
  • zajistí důkladné oholení a precizní výsledek

Jak používat:
Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity. Používejte dle přiloženého návodu.

O značce Wilkinson Sword

Počátek značky Wilkinson Sword se datuje k roku 1898, kdy z meče vyrobili první břitvu na holení. Od tohoto roku začala dlouhá cesta vývoje holicích strojků a nových technologií, které mužům a později i ženám usnadňovaly osobní hygienu.

V roce 1971 firma uvedla na trh první pánský strojek, kde byla čepel pevně uchycena v plastovém pouzdru a nástroj tak byl mnohem bezpečnější. V roce 1994 Wilkinson Sword představil první dámský holicí strojek, který dokázal ženy chránit před poraněním.

Rok po roku firma Wilkinson Sword představovala další novinky jako například čtyř čepelový pánský a dámský holicí systém, zavedl titanové čepele, jednorázové holicí strojky pro muže i ženy i různě kombinované holicí strojky. V roce 2010 Wilkinson Sword uvedla na trh revoluční holicí péči s hydratačním proužkem, který hydratuje pokožku přímo během holení.

Dnes je firma lídrem na světovém trhu a ženy ani muži si již bez holicích systémů Wilkinson Sword nedokáží holení představit.

Recenze Wilkinson Sword Xtreme 3 Duo Comfort