WILKINSON SWORD QUATTRO TITANIUM holicí strojek | notino.cz

Wilkinson Sword Quattro Titanium

holicí strojek

Wilkinson Sword Quattro Titanium holicí strojek
Wilkinson Sword Quattro Titanium holicí strojek
Wilkinson Sword Quattro Titanium holicí strojek
1 ks
279

Kód: SWO0157 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Wilkinson Sword Quattro Titanium

Holicí strojek Wilkinson Sword Quattro Titanium představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře.

Vlastnosti:

  • přizpůsobí se záhybům těla
  • strojek je vybaven zvlhčovacím páskem

Jak používat:
Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

O značce Wilkinson Sword

Počátek značky Wilkinson Sword se datuje k roku 1898, kdy z meče vyrobili první břitvu na holení. Od tohoto roku začala dlouhá cesta vývoje holicích strojků a nových technologií, které mužům a později i ženám usnadňovaly osobní hygienu.

V roce 1971 firma uvedla na trh první pánský strojek, kde byla čepel pevně uchycena v plastovém pouzdru a nástroj tak byl mnohem bezpečnější. V roce 1994 Wilkinson Sword představil první dámský holicí strojek, který dokázal ženy chránit před poraněním.

Rok po roku firma Wilkinson Sword představovala další novinky jako například čtyř čepelový pánský a dámský holicí systém, zavedl titanové čepele, jednorázové holicí strojky pro muže i ženy i různě kombinované holicí strojky. V roce 2010 Wilkinson Sword uvedla na trh revoluční holicí péči s hydratačním proužkem, který hydratuje pokožku přímo během holení.

Dnes je firma lídrem na světovém trhu a ženy ani muži si již bez holicích systémů Wilkinson Sword nedokáží holení představit.

Menu