Wilkinson Sword Quattro Titanium

holicí strojek

Wilkinson Sword Quattro Titanium holicí strojek
Wilkinson Sword Quattro Titanium holicí strojek
Wilkinson Sword Quattro Titanium holicí strojek
holicí strojek
235

Kód: SWO0157 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 19. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 19. 2. 2019
Wilkinson Sword Quattro Titanium
holicí strojek | 235

Popis kosmetiky Wilkinson Sword Quattro Titanium

Holicí strojek Wilkinson Sword Quattro Titanium představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře.

Vlastnosti:

  • přizpůsobí se záhybům těla
  • strojek je vybaven zvlhčovacím páskem

Jak používat:
Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

O značce Wilkinson Sword

Počátek značky Wilkinson Sword se datuje k roku 1898, kdy z meče vyrobili první břitvu na holení. Od tohoto roku začala dlouhá cesta vývoje holicích strojků a nových technologií, které mužům a později i ženám usnadňovaly osobní hygienu.

V roce 1971 firma uvedla na trh první pánský strojek, kde byla čepel pevně uchycena v plastovém pouzdru a nástroj tak byl mnohem bezpečnější. V roce 1994 Wilkinson Sword představil první dámský holicí strojek, který dokázal ženy chránit před poraněním.

Rok po roku firma Wilkinson Sword představovala další novinky jako například čtyř čepelový pánský a dámský holicí systém, zavedl titanové čepele, jednorázové holicí strojky pro muže i ženy i různě kombinované holicí strojky. V roce 2010 Wilkinson Sword uvedla na trh revoluční holicí péči s hydratačním proužkem, který hydratuje pokožku přímo během holení.

Dnes je firma lídrem na světovém trhu a ženy ani muži si již bez holicích systémů Wilkinson Sword nedokáží holení představit.