Whitewash Nano Anti-Stain dentální nit s bělicím účinkem

1×
Whitewash Nano Anti-Stain dentální nit s bělicím účinkem
Whitewash Nano Anti-Stain dentální nit s bělicím účinkem
25 m

Kód: WHW1441 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Whitewash Nano Anti-Stain
Vlastnosti

Dentální nit Whitewash Nano Anti-Stain je důležitým doplňkem mezizubní péče. Pomáhá v boji proti bakteriím tam, kde se zubní kartáček nedostane.

Vlastnosti:

  • snadno klouže mezi zuby
  • odstraňuje zubní plak pod linií dásní
  • zaručuje šetrnost k dásním

Jak používat:
Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

Vlastnosti

Účinek
bělení

O značce Whitewash

Laboratoř Whitewash je uznávaná jako odborný poskytovatel špičkového bělení zubů a kvalitních výrobků pro ústní hygienu. Všechny výrobky jsou vyvinuty za pomoci předních stomatologů v Anglii a jsou zaměřeny na inovaci a kvalitu.
Excelentní péče o chrup pomocí výrobků značky Whitewash je výsledkem spojení zkušeností, nadšení a odhodlání dvou přátel. Tom Riley a Matthew Lloyd dokázali uživatelům ve Velké Británii zajistit inovativní bělení zubů, které je šetrné, kvalitně provedené, cenově dostupné a poskytuje skvělé výsledky.
Výrobky z laboratoří Whitewash jsou na trhu od roku 2010 a jejich působení se rychle rozšiřuje i do dalších zemí světa. Vyzkoušejte kvalitní výrobky, které vám pomohou udržet váš chrup zdravý a krásně bílý!

Recenze Whitewash Nano Anti-Stain1