White Pearl Smile Denture čisticí tablety pro zubní náhrady

 • White Pearl Smile Denture čisticí tablety pro zubní náhrady
 • White Pearl Smile Denture čisticí tablety pro zubní náhrady 1
 • White Pearl Smile Denture čisticí tablety pro zubní náhrady 2
   více

  Varianty White Pearl Smile Denture

  • White Pearl Smile Denture čisticí tablety pro zubní náhrady 30 ksčisticí tablety pro zubní náhrady 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   30 ks
   Kód: WHP1446

  Nahoru

  Popis kosmetiky White Pearl Smile Denture

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  čisticí tablety pro zubní náhrady White Pearl Smile Denture jsou profesionální ochrana pro zubní náhrady! Při pravidelném používání 2x denně rozpouštějí a odstraňují skvrny a usazeniny na zubních náhradách. Zabraňují vzniku usazenin. Snižují riziko vzniku podráždění dásní. Zajistí čistotu a svěží dech po celý den. Nepoškozují zubní náhradu ani neovlivňují kovové části náhrady. White Pearl Smile Denture udržuje zubní náhradu hygienicky čistou a přirozeně bílou.

  Účinky:

  • expresně vyčistí za 3 minuty
  • bělí a rozjasňuje zubní náhradu
  • zajistí příjemně svěží dech
  • osvěžující mentolová příchuť

  Složení:

  • sodium bicarbonata, citric acid, lactose, potassium monopersulfate, sodium carbonate, PVP/VA copolymer, sodium lauryl sulfate, peppermint flavour, CI 73015

  Použití:

  Před použitím si prosím přečtěte upozornění.

  • tabletu vhoďte do 150 ml sklenice s vlažnou vodou
  • ihned poté vložte náhradu , aby byla celá ponořena
  • čistění probíhá 3 minuty, ale náhradu je možné ponechat v čisticím roztoku 30 minut a více
  • před nasazením do úst náhradu řádně opláchněte proudem čisté vody

  Upozornění:

  Pouze pro vnější použití. Znehodnoťte roztok po použití. Nepoužívejte pokud jste alergický/á na některou ze složek, nebo na persulfát. Nevkládejte tabletu do úst. Tableta může způsobit poškození očí. Roztok nepijte, ani ho nepoužívejte jako ústní vodu. Řádně opláchněte zubní náhradu  po čistění, zvláště před nasazením do úst. V případě výskytu podráždění, svědění nebo bolesti po prvním nebo jakémkoliv dalším použití, přestaňte produkt používat a vyhledejte lékařskou péči. Řádně si přečtěte návod k použití. Skladujte na suchém místě. Jedna tableta je pouze pro jedno použití.

  Po manipulaci s tabletou si důkladně omyjte ruce. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Nkolik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa, NEVYVOLÁVEJTE  zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO  nebo lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchnětě kůži vodou/osprchujte. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními/regionálními/národními předpisy. Obsahuje Pentapotassium bis(peroxymonosulphate) bis(sulphate). Obsahuje Dipotassium peroxodisulphate. Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje Cornmint oil/Mentha arvensis oil. Může vyvolat alergickou reakci.

  Distributor:

  VitalCare CZ s.r.o.

  Nahoru

  O značce White Pearl

  Značka White Pearl přináší revoluční výrobky určené k bělení zubů a zubní péči. Bělicí gel a pero této značky dokáží ze zubů odstranit i skvrny vzniklé kouřením nebo konzumací kávy či červeného vína, jsou ale zároveň šetrné k zubní sklovině.

  Oproti konkurenci neobsahují bělicí přípravky White Pearl peroxid, který může způsobit podráždění a citlivost zubů. Namísto peroxidu obsahují výrobky enzymy, které jsou k zubům i celé ústní dutině šetrnější.

  Zubní pasty White Pearl obsahují vysoký podíl fluoridů, které posilují chrup i zubní sklovinu a chrání tak zuby před kazem. Složení výrobků White Pearl je silně dezinfekční a protizánětlivé, čímž pomáhá předcházet paradontóze. Užijte si i vy dlouhodobě zářivý a okouzlující úsměv!

  Nahoru

  White Pearl Smile Denture recenze

  Co si o White Pearl Smile Denture myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu