White Pearl Smile Denture čisticí tablety pro zubní náhrady

Značka: White Pearl

Varianty White Pearl Smile Denture

 • White Pearl Smile Denture čisticí tablety pro zubní náhrady 30 Ksčisticí tablety pro zubní náhrady 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  30 Ks
  Kód: WHP1446

Další produkty White Pearl Smile Denture

Nahoru

Popis kosmetiky White Pearl Smile Denture

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Čistící tablety pro zubní náhrady White Pearl Smile Denture jsou profesionální ochrana pro zubní náhrady! Při pravidelném používání 2x denně rozpouštějí a odstraňují skvrny a usazeniny na zubních náhradách. Zabraňují vzniku usazenin. Snižují riziko vzniku podráždění dásní. Zajistí čistotu a svěží dech po celý den. Nepoškozují zubní náhradu ani neovlivňují kovové části náhrady. White Pearl Smile Denture udržuje zubní náhradu hygienicky čistou a přirozeně bílou.

Účinky:

 • expresně vyčistí za 3 minuty
 • bělí a rozjasňuje zubní náhradu
 • zajistí příjemně svěží dech
 • osvěžující mentolová příchuť

Složení:

 • sodium bicarbonata, citric acid, lactose, potassium monopersulfate, sodium carbonate, PVP/VA copolymer, sodium lauryl sulfate, peppermint flavour, CI 73015

Použití:

Před použitím si prosím přečtěte upozornění.

 • tabletu vhoďte do 150 ml sklenice s vlažnou vodou
 • ihned poté vložte náhradu , aby byla celá ponořena
 • čistění probíhá 3 minuty, ale náhradu je možné ponechat v čistícím roztoku 30 minut a více
 • před nasazením do úst náhradu řádně opláchněte proudem čisté vody

Upozornění:

Pouze pro vnější použití. Znehodnoťte roztok po použití. Nepoužívejte pokud jste alergický/á na některou ze složek, nebo na persulfát. Nevkládejte tabletu do úst. Tableta může způsobit poškození očí. Roztok nepijte, ani ho nepoužívejte jako ústní vodu. Řádně opláchněte zubní náhradu  po čistění, zvláště před nasazením do úst. V případě výskytu podráždění, svědění nebo bolesti po prvním nebo jakémkoliv dalším použití, přestaňte produkt používat a vyhledejte lékařskou péči. Řádně si přečtěte návod k použití. Skladujte na suchém místě. Jedna tableta je pouze pro jedno použití.

Po manipulaci s tabletou si důkladně omyjte ruce. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Nkolik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa, NEVYVOLÁVEJTE  zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO  nebo lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchnětě kůži vodou/osprchujte. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními/regionálními/národními předpisy. Obsahuje Pentapotassium bis(peroxymonosulphate) bis(sulphate). Obsahuje Dipotassium peroxodisulphate. Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje Cornmint oil/Mentha arvensis oil. Může vyvolat alergickou reakci.

Distributor:

VitalCare CZ s.r.o.

Nahoru

O značce White Pearl

Zubní hygiena White Pearl představuje naprostou revoluci v dosavadním bělení zubů! Bělící zubní přípravky White Pearl velmi účinně odbarvují pigment, aniž by obrušovaly zubní sklovinu. Se značkou White Pearl si navíc můžete vaše zuby bělit v pohodlí vašeho domova, aniž byste museli platit za drahé stomatologické bělení. Zubní pasty White Pearl obsahují vysoký podíl fluoridů, které posilují chrup a zubní sklovinu a tím aktivně chrání zuby před zubním kazem. Přípravky White Pearl také desinfikují ústní dutinu, působí preventivně proti parodontóze a mají protizánětlivé účinky. Účinná látka karbamid peroxid navíc zaručuje kvalitní bělení zubů bez rizik. Přípravky pro péči o zuby White Pearl jsou stomatologicky testovány a schváleny.

 

Nahoru

Hodnocení White Pearl Smile Denture

Co si o White Pearl Smile Denture myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíparfums.cz mění jméno na notinozasilkovna