Wet Brush Selfie Brush for iPhone 5 & 5S

kartáč na vlasy

1×
Wet Brush Selfie Brush for iPhone 5 & 5S kartáč na vlasy
Wet Brush Selfie Brush for iPhone 5 & 5S kartáč na vlasy
Výprodej
339

Kód: WTB0825 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Wet Brush Selfie Brush for iPhone 5 & 5S
| 339

Popis produktu Wet Brush Selfie Brush for iPhone 5 & 5S

Popis:
Hřeben na vlasy Wet Brush Selfie Brush for iPhone 5 & 5S je jedinečná pomůcka, která usnadní život dívkám a mladým ženám. Speciální kartáč na vlasy k vám nyní přichází v podobě pouzdra na iPhone. Z jedné strany je možné kartáč použít jako zkrášlující pomůcku pro úpravu vlasů a z druhé strany je možné ho využít jako originální pouzdro pro váš iPhone. Kartáč na vlasy Selfie Brush for iPhone 5 & 5S jde s dobou a umožňuje kráskám po vložení iPhonu do pouzdra nejen telefonický hovor, ale současně i upravování jejich vzhledu. Nyní již nebudete muset svůj iPhone složitě hledat v kabelce, kartáč vám vždy pomůže rychle se zorientovat a vzít váš hovor. Růžové pouzdro na iPhone v podobě dokonale funkčního kartáče na vlasy může být originálním dárkem, který překvapí a potěší zároveň!

Vlastnosti:

  • šetrně rozčesává vlasy
  • funguje jako pouzdro na iPhone

Použití:
Před vložením iPhonu do pouzdra odstraňte všechny ochranné fólie na displeji. Vkládejte pouze iPhone 5 & 5S, pro který je pouzdro určené, při vkládání jiného modelu může dojít k poškození pouzdra nebo telefonu. Kartáč na vlasy používejte kdykoliv podle potřeby.

O značce Wet Brush

Kartáče Wet Brush jsou speciálně navrženy tak, aby dokázali bezbolestně a bez tahání rozčesat i ty nejvíce zacuchané vlasy! Lze je použít na česání suchých i mokrých vlasů. Kartáče Wet Brush s oblibou používají kadeřníci v předních světových salonech a nyní je můžete používat i vy doma!
Kartáče Wet Brush mají speciální flexibilní štětiny a díky své propracované technologii dokážou rozčesat i ty nejvíc zacuchané vlasy snadno, rychle a bezbolestně! Česáním pomocí kartáče Wet Brush navíc zvýšíte přirozený lesk vlasů a podpoříte tak jejich zdraví i krásný vzhled!
Kartáče Wet Brush se při česání skvěle drží v ruce a také mají velice moderní design, který vás nadchne! Vyberte si svůj kartáč Wet Brush a užívejte si opravdu komfortní česání vlasů každý den!